اشعار زیبا، مناسبت ها

اندیشه مسجدی انسان شایسته تربیت می کند

معاون ستادعالی کانونهای مساجد کشور:
اندیشه مسجدی انسان شایسته تربیت می کند
خبرگزاری شبستان: معاون ‌آموزش و پژوهش ستادعالی کانونهای مساجد کشور با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران محصول یک نگاه وحیانی الهی است، گفت: اندیشه مسجدی و فرهنگ ظهور انسان شایسته تربیت می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، محمدرضا جعفری صبح امروز (۱۲ بهمن) در مراسم گرامیداشت سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشور که در کانون فرهنگی هنری میثاق مکتب نرجس بیرجند برگزار شد،‌اظهار داشت: جهان را دو نگاه لیبرالیسم و اسلام ناب اداره می کند.

وی گفت: در تفکر لیبرالیستی خدا وجود دارد اما در تدبیر جهان دخالتی ندارد و در نتیجه این تفکر، معاد و آخرت را انکار می کند و بخش عظیمی از پرسش های بشر را بی جواب می گذارد و اذهان را به انحراف می کشاند.

معاون ‌آموزش و پژوهش ستادعالی کانونهای مساجد کشور افزود: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) اسلام ناب را به جهانیان معرفی کرد که این انقلاب برخاسته از تراوشات ذهنی بشری نیست بلکه محصول یک نگاه وحیانی الهی است.

وی با اشاره به اینکه نتیجه باطل براساس کلام الهی«انّ الباطل کان زهوقاً» محو شدن است، گفت: اندیشه اسلامی ناب به ما استقلال و آزادی می دهد.

جعفری تاکید کرد: اندیشه مسجدی و فرهنگ ظهور انسان شایسته تربیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.