عترت، مسیر زندگی

باید ارتباط قوی با امام زمان داشته باشیم

IMG_4153

?رفعت وریدی مدیر مکتب نرجس در کلاس مهدویت امروز چهارشنبه ۱۷دی ۹۸ گفت:دنیا پر از فراز و فرود است و دیدیم شهادت سردار سلیمانی با دلهای انسانها چه کرد و بازتاب جهانی داشت.
وی افزود: جرقه اول انقلاب اسلامی به دلیل توهین به امام خمینی در یکی از روزنامه ها بود که سبب شد مردم قم به پا خیزند برای انتظار امام مهدی نیز باید به پاخیزیم همانگونه که امروز مردم در شهادت سردار سلیمانی به پا خاستند.

?وی با اشاره به سخن امام علی علیه السلام بیان کرد:امام علی علیه السلام می فرماید: «سوگند به خدای علی، حجت خدا در میان مردم است و در راه ها (کوچه و بازار) گام برمی دارد، به خانه های آنها سر می زند، در شرق و غرب زمین رفت و آمد می کند، گفتار مردم را می شنود و به ایشان سلام می کند، می بیند و دیده [و شناخته] نمی شود تا وقت معیّن و وعده الهی».

?مدیر مکتب نرجس گفت: امام زمان آن قدربه ما نزدیک است که ما هرروزمان را با سلام به امام علیه السلام آغاز می کنیم:« اللهم بلغ مولای..»
وی به بیانات آیت الله بهجت اشاره و عنوان کرد: آیت الله بهجت بیان کردند «بین دهان تا گوش شما كمتر از یك وجب است، قبل از این كه حرف از دهان خودتان به گوش خودتان برسد، به گوش حضرت امام زمان رسیده است.»

?وی افزود: این نشان می دهد حضرت حیّ و حاضر است و ما می توانیم با حضرت درد دل نماییم و مطمئن باشیم کسی که حرف ما را می شنود به آن ترتیب اثر می دهد.
وریدی گفت: باید ارتباط ما با امام قوی و محکم باشد و تنها لقلقه زبان نباشد.

?گفتنی است کلاس مهدویت هر چهارشنبه ساعت۹:۳۰در مکتب نرجس علیهاالسلام برگزار می شود.علاقه مندان می توانند در این کلاس برای کسب اطلاعات بیشتر مهدوی شرکت نمایند.

@maktabnarjesbirjand

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.